לוידע מה יש לי.. נזלת, ליחה, משתעל...

הגעגועים ל"ירוק" על כל היבטיו, כבר הפכו לעובדה. האנשים רוצים ירוק ליד הבית במקום מפלצות הבטון, האנשים רוצים להתחבר לטבע. לבריאות. לריח הירק של פעם, כן, כן, תתפלאו פעם (עד לפני עשרות בודדות של שנים) היה ריח לצנון לעגבנייה לגזר, לשסק, לשזיף ולרימון, שלא לדבר על הטעם הנפלא של פעם. עכשיו, אנו מביאים לכם במה/פורום לגינון האורגני, ובה כל מה שרציתם לדעת על גינה אורגנית המשלבת עצי פרי, פרחים, צמחי תבלין וירקות. והכי חשוןב, איך להעיר את האדמה מהבחינה האורגנית, איך לחיות בהרמוניה עם האדמה, ללא מזיקים וללא מחלות.

כיצד מגדלים באופן אורגני? כאן תקבלו מידע מקיף מטובי המומחים. תוכלו גם להיעזר בכתבות בפורטל כאן נעים – בקטגוריה החדשה; גינון אורגני.
http://www.kan-naim.co.il/naim.asp?cid=531

כתובת ' ירוק נעים - גינון אורגני, אקולוגי, סביבה' בפייסבוק;
http://www.facebook.com/pages/%D7%99%D7 ... 56?sk=wall

כתובתנו: kan-naim@bezeqint.net
gardennaim@gmail.com

גלישה נעימה.

לוידע מה יש לי.. נזלת, ליחה, משתעל...

הודעהעל ידי ראובן אורן » 18 ינואר 2017,14:04

[ לא, אני לא חולה.. ממש לא. לא סובל ולא סבלתי מהדברים האלו]
[כשעבדתי במקום סגור - 'אופן ספייס' נדבקתי כמה פעמים. אבל.. למחרת בבוקר, הייתי כמו חדש - איך? פרוט בהמשך.. :wink: ]
[ו..רופא המשפחה די מדוכא מזה שכל שנה, אני מסרב לחיסון נגד שפעת או נגד 'דלקת ריאות']
[בפעם האחרונה שהציע לי 'חיסון נגד דלקת ריאות - זה חשוב' - אמרתי לו ש.. אני חושש שהחיסון יפריע לי לעשן.. :smoke: ]
[ אז.. נשארנו בידידות.. :rofl: :rofl: ]

לפני שאתם מתחילים לחפש 'תרופות פלא' באינטרנט ובכל מיני אתרים ששמחים למכור לכם שטויות או תרופות או.. 'קליק בייט' :lol:
[חצי בצל / צנון... עם כף סוכר / דבש.. קינמון... וכו'.. :lol: ]

אז.. מצוננים, שפעת, נזלת.., ליחה... משתעל כל הזמן.., ברונכיטיס.... דלקת ריאות.. :o
הכי הכי חשוב זה.. לא לתת לזה להתקרב אלי !
כן, זה בעייתי במיוחד במקומות עבודה סגורים - 'אופן ספייס' עם מיזוג מרכזי.. המשמש כמדגרה משוכללת לכל החיידקים והוירוסים.
אחד עושה אעפטשי בקומה ראשונה.. ותוך שבוע, גם בקומה 20, כולם חולים

אז..
אל תתנו לזה לתפוס אתכם ! התחלתם עם קצת נזלת ועיטושים? יאללה לעבודה ! להתלבש חם - כמה שכבות, בלי להתבייש
ו..הכי חשוב, כובע צמר איכותי ואמיתי שמולבש על הראש ו.. מכסה את האוזניים !
זה הכי חשוב ! כי לא בכדי קיים המושג הזה של 'אף אוזן גרון' - שלושתם מחוברים ע"י תעלה, 'תעלת אוסטכיוס' - תעלת השמע - חצוצרת השמע.
היא מחברת בין האוזן התיכונה ל...לוע.
אם האוזניים קרות ויש 'מיקרובים' באוויר..יש להם יופי של חממה לחה וקרה.. להתפתח ולהתרבות.. שם בלוע ובמערות האף.
זה מה שהם אוהבים - לחות גבוהה וטמפרטורה נמוכה.
ו.. אם הזנחנו את העסק הזה ו..התחליה נזלת.. הקפידו על העלאת חום הגוף ושמירה על חום גוף גבוה! זה הורג אותם.

יש כבר ליחה?
חייבים לטפל בזה מהר ודרסטי. הליחה מצטברת ב'לוע' פתח כניסת האויר לריאות - הליחה היא 'קרקע מזון' נפלאה לחיידקים והם מתרבים שם במהירות.
אם לא מחסלים אותם שם, ההמשך - כניסתם לסימפונות - הצינורות שמובילים לריאות ! ואז.. 'ברונכיטיס' (ואפילו.. יכול להמשיך ל..דלקת ריאות').

תמונה

אז.. שהרופא לא יבלבל לכם את המוח עם 'סירופ נגד שיעול' - זה קיים כבר 200 שנה והשטות הזו ממשיכה!
כי.. לאן הסירופ מגיע כשבולעים אותו? נכון, לקיבה.
ו..החיידקים נמצאים בקיבה? לא. אז..?!?!

מה עושים ?
עוזרים לגוף להיפטר מהחיידקים, להחליש אותם ו..להעיף אותם החוצה (זה מה השהגוף מנסה לעשות בהתעטשויות.. להעיף החיידקים החוצה)

אז.. לוקחים לימון בינוני, סוחטים אותו לכוס, הולכים לכיור, לוקחים לגימה קטנה מהמיץ לימון ו..מגרגרים.. גירגור ארוך ואיטי ככל האפשר..
משתעלים? המיץ הגיע ללוע? לקנה?? יופי.. זה הרעיון !
המזון והשתייה נכנסים מהפה אל הושט - הצינור המחובר לקיבה
האויר שאנו נושמים, נכנס ל..קנה - מהאף או מהפה. וכדי שמזון לא יעבור חס וחלילה לקנה הנשימה, יש את ה'ענבל' ('אפיגלוטיס'), הלשון הקטנה ש..לא נותנת למזון לעבור לקנה.
מאחורי הענבל, נמצא כמובן הלוע - הפתח של הקנה ובפתח הלוע יש ליחה ועליה מתרבים החיידקים.
אז.. ע"י גרגור ארוך ואיטי..., אנו קצת מבלבלים את ה'ענבל' וקצת מהמיץ לימון מגיע ללוע. וזה מגרה ומפעיל גם את רפלקס השיעול וההקאה.
וזה.. יופי טופי. כי מיץ הלימון גם ממיס את הליחה וגם פוגע בדופן התא של החיידקים - הורג, מחליש אותם ו..לאחר הגרגור... אנו יורקים הכל לכיור..!!! :puke: :puke:

3 גירגורים ביום ו.. הגרון נקי !! באחריות !

לגבי העלאת חום הגוף, אם כבר 'נתפסתם' בשפעת
אם יש כוח ויש מוטיבציה.. אז לקחת כוס גדולה של מים קרים ו..לשים ליד האמבטיה. :nod:

כעת.. למלא האמבטיה במים חמים חמים.. ורצוי עם 'קצף אמבט' שיעשה הרבה בלונים - הם שומרים על חום המים.. :whew:
האמבטיה מלאה והצלחתם להיכנס פנימה. יופי.. לשכב ולתת לחום להיכנס לגוף.
מרגישים סחרחורת.., חולשה? בשביל זה הכוס מים.. לשתות...
זהו? לא יכולים יותר?? :x טוב.. יאללה למיטה. להתנגב מהר והיטב, ללבוש פיז'מה / טרנינג.. סדין פלנל / סדין חימום.. ושמיכה עבה, עד לראש.
על הראש.. כובע צמר עבה שיכסה את האוזניים !!

הבטחה אישית - אם הכובע שמכסה את האוזניים, יישאר לכם על הראש עד הבוקר..., בבוקר אתם קמים עם.. אף יבש - בלי נזלת. חותם על זה.

אם תקפידו על זה.. החום יעלה בכל הגוף..ואפילו תתחילו לרעוד.. ו.. כשתצאו בבוקר מהמיטה.. תצאו בריאים !

ו.. עוד משהו קטן... אם אתם 'רק' מנוזלים.. אז כובע על האוזניים ו... לחפש למי יש עץ אשכולייות. לא פומלה, לא פומלו ולא שום 'הדר' אחר. רק אשכולית ו.. אשכולית בשלה !!

חותכים לחצי... סוחטים ו.. מייד שותים. כן, מייד ! תוך מאכסימום דקה !
את זה גילה לי מישהו חכם עם תואר שני ברפואה. יש באשכולית ויטמין מסויים (אין לו שם או אות כלשהי) הויטמין הזה נקרש/מקריש, במגע עם האוויר, תוך דקה בערך ואז הוא לא שווה ולא עוזר בעניין.
לסחוט ולשתות תוך דקה ואחרי 20-30 דקות תחזו בפלא - אין נזלת.. :o

לבריאות... :sun:

אָאַָאאאאאאעַפּטשִיִיייייייי :drunk: ..............................
מנהל פורום - גינון אורגני ואקולוגי - הדרכה ויעוץ

באדמה בריאה - גדלים צמחים בריאים
צמחים בריאים - לא סובלים ממזיקים
סמל אישי של המשתמש
ראובן אורן
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Re: לוידע מה יש לי.. נזלת, ליחה, משתעל...

הודעהעל ידי בנצי » 18 ינואר 2017,14:04

מרתק!
לשון המעטה.
מאוד רלונטי, עבורי.
בנצי
גנן באימונים

הודעהעל ידי משולם יולזרי » 19 ינואר 2017,14:04

רלוונטי גם עבורי
תודה רבה על הטיפים
משולם יולזרי
גנן עם עתיד

הודעהעל ידי תמיר אילן » 22 ינואר 2017,14:04

לגזור ולשמור (כעת אנחנו בריאים בבית, ברוך השם, טפו טפו, touch wood)
שיהיה לפעם הבאה
A is A
תמיר אילן
גנן אורגני

חזור אל גינון אורגני ואקולוגי - של פורטל 'כאן נעים'

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־103 אורחים