לוותר על הפול

הגעגועים ל"ירוק" על כל היבטיו, כבר הפכו לעובדה. האנשים רוצים ירוק ליד הבית במקום מפלצות הבטון, האנשים רוצים להתחבר לטבע. לבריאות. לריח הירק של פעם, כן, כן, תתפלאו פעם (עד לפני עשרות בודדות של שנים) היה ריח לצנון לעגבנייה לגזר, לשסק, לשזיף ולרימון, שלא לדבר על הטעם הנפלא של פעם. עכשיו, אנו מביאים לכם במה/פורום לגינון האורגני, ובה כל מה שרציתם לדעת על גינה אורגנית המשלבת עצי פרי, פרחים, צמחי תבלין וירקות. והכי חשוןב, איך להעיר את האדמה מהבחינה האורגנית, איך לחיות בהרמוניה עם האדמה, ללא מזיקים וללא מחלות.

כיצד מגדלים באופן אורגני? כאן תקבלו מידע מקיף מטובי המומחים. תוכלו גם להיעזר בכתבות בפורטל כאן נעים – בקטגוריה החדשה; גינון אורגני.
http://www.kan-naim.co.il/naim.asp?cid=531

כתובת ' ירוק נעים - גינון אורגני, אקולוגי, סביבה' בפייסבוק;
http://www.facebook.com/pages/%D7%99%D7 ... 56?sk=wall

כתובתנו: kan-naim@bezeqint.net
gardennaim@gmail.com

גלישה נעימה.

לוותר על הפול

הודעהעל ידי עצמונה » 02 אפריל 2006,14:04

בסופו של דבר הרבה פולים כנראה שלא יהיו לנו לכן אני חושבת שבעונה הבאה אוותר על הפול. בסך הכל עלי המנגולד החסה והתרד ננגסים פה ושם ע"י ציפורים או חרקים אחרים אבל לא פוגעים באופן מהותי בגינה. אגב את השיבה שתלתי ליד הקומפוסטר, יש לה נטיה לגדול לשיח לא כל כך יפה וכל גיזום לא ממש עוזר לה.
פה בירושלים יורד גשם זלעפות מאתמול בלילה. קרוב לחודש וחצי כמעט לא ירדה פה טיפה אחת, אני כבר משקה חודש והכל היה יבש גם בשל הרוחות. ממש תענוג לעיניים ולנפש ואני מקווה שזה אכן גשם ברכה, זרעתי לפני שבועיים טגטס, פורטולקות ועוד זרעי פרחים שאספתי בשנה שעברה ואני מקווה שהגשם יועיל.
שיהיה לנו יום גשום ונעים
עצמונה

משהו מעניין...

הודעהעל ידי ראובן אורן » 02 אפריל 2006,14:04

שבתי לפני כחצי שעה מנסיעה ארוכה ומעייפת, לדרום, לבאר שבע.

במקום לחזור מייד עם סיום פגישה שם, עשיתי אתנחתא בביתם של 'זוג גננים' נחמדים ומקסימים, עם גינה פורחת וירוקה באחת משכונותיה היפות של בירת הדרום.

בין שאר הניסים והנפלאות שבגינה, היה גם שיח ענק ומפואר של 'שיבא' בגינה, ללא כל סימני כנימות - נקי לחלוטין.

נראה שמזג האויר החורפי, עדיין פועל שם.

הגברת הגננית, אמרה שעם כניסת הקיץ 'הרשמי', יופיעו כנימות, והיא מייד תעקור את השיח.., כמו כל שנה.

מעניין
מנהל פורום - גינון אורגני ואקולוגי - הדרכה ויעוץ

באדמה בריאה - גדלים צמחים בריאים
צמחים בריאים - לא סובלים ממזיקים
סמל אישי של המשתמש
ראובן אורן
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזור אל גינון אורגני ואקולוגי - של פורטל 'כאן נעים'

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־96 אורחים