הגינה של... ברק וטליה

הגעגועים ל"ירוק" על כל היבטיו, כבר הפכו לעובדה. האנשים רוצים ירוק ליד הבית במקום מפלצות הבטון, האנשים רוצים להתחבר לטבע. לבריאות. לריח הירק של פעם, כן, כן, תתפלאו פעם (עד לפני עשרות בודדות של שנים) היה ריח לצנון לעגבנייה לגזר, לשסק, לשזיף ולרימון, שלא לדבר על הטעם הנפלא של פעם. עכשיו, אנו מביאים לכם במה/פורום לגינון האורגני, ובה כל מה שרציתם לדעת על גינה אורגנית המשלבת עצי פרי, פרחים, צמחי תבלין וירקות. והכי חשוןב, איך להעיר את האדמה מהבחינה האורגנית, איך לחיות בהרמוניה עם האדמה, ללא מזיקים וללא מחלות.

כיצד מגדלים באופן אורגני? כאן תקבלו מידע מקיף מטובי המומחים. תוכלו גם להיעזר בכתבות בפורטל כאן נעים – בקטגוריה החדשה; גינון אורגני.
http://www.kan-naim.co.il/naim.asp?cid=531

כתובת ' ירוק נעים - גינון אורגני, אקולוגי, סביבה' בפייסבוק;
http://www.facebook.com/pages/%D7%99%D7 ... 56?sk=wall

כתובתנו: kan-naim@bezeqint.net
gardennaim@gmail.com

גלישה נעימה.

הגינה של... ברק וטליה

הודעהעל ידי ברק עזריאלי » 04 אוקטובר 2016,14:04

שלום אני ברק ביולוג ימי (אגב מחפש עבודה...)
אני ובת זוגתי שתחייה טליה (פיזיותרפיסטית חביבה) עברנו לפרדס חנה ויש לנו גינה ענקית (דונם בערך)
חלומנו להקים גינת ירק כיפית ואפילו אולי חממה קטנה. הכנו כבר 3 ערוגות של 6 מטר כל אחת מחכות לשתילה..
אנחנו מתחילים ושמחים לעצות, שתילים וזרעים. נשמח לרוקט, כרוב, כרוב ניצנים, תרד, כוסברה וירקות חורף טעימים (סלרי זה לא טעים.. בטטה טעים)
שוקלים לקנות מחשב השקיה והיינו שמחים לעצה או יד שניה :)
נשמח לחלוק- פקאנים שיבשילו, עזרה בעבודת כפיים, יחורים של סוקולנטים עצות בבישול טיבעוני ועוד.
ממש נחמד להיות חלק מהפורום
שתהייה שנה טובה וכל טוב
קבצים מצורפים
thumb_DSC_2026_1024.jpg
thumb_DSC_2000_1024.jpg
thumb_DSC_1946_1024.jpg
thumb_DSC_1900_1024.jpg
thumb_DSC_1818_1024.jpg
ברק עזריאלי
גנן חדש

Re: הגינה של... ברק וטליה

הודעהעל ידי ראובן אורן » 04 אוקטובר 2016,14:04

שלום אני ברק ביולוג ימי (אגב מחפש עבודה...)
אני ובת זוגתי שתחייה טליה (פיזיותרפיסטית חביבה) עברנו לפרדס חנה ויש לנו גינה ענקית (דונם בערך)
חלומנו להקים גינת ירק כיפית ואפילו אולי חממה קטנה. הכנו כבר 3 ערוגות של 6 מטר כל אחת מחכות לשתילה..
אנחנו מתחילים ושמחים לעצות, שתילים וזרעים. נשמח לרוקט, כרוב, כרוב ניצנים, תרד, כוסברה וירקות חורף טעימים (סלרי זה לא טעים.. בטטה טעים)
שוקלים לקנות מחשב השקיה והיינו שמחים לעצה או יד שניה :)
נשמח לחלוק- פקאנים שיבשילו, עזרה בעבודת כפיים, יחורים של סוקולנטים עצות בבישול טיבעוני ועוד.

היי ברק (היי טליונת ), ברוכים הבאים :clap:

(טליה הייתה פיזיותראפיסטית של וסבלה אותי במשך 3 חודשים :lol: )

ברק, לגבי זרעים ושתילים, תכניס 'מפרט' ב'קח תן' של מפגש הפורום.. הכי טוב :nod:
סלרי לא טעים?! סימן שעוד לא טעמת סלרי אורגני, כזה שתגדל בגינה שלך, בערוגה שלך! האמן לי שזה משהו אחר לגמרי

מזכיר שוב! ה א ב בייסוד גינה אורגנית - שום דבר לא יוצא מהגינה החוצה. ואני מתכוון לדברים אורגניים, כמובן. הכל חוזר לאדמה
מנהל פורום - גינון אורגני ואקולוגי - הדרכה ויעוץ

באדמה בריאה - גדלים צמחים בריאים
צמחים בריאים - לא סובלים ממזיקים
סמל אישי של המשתמש
ראובן אורן
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזור אל גינון אורגני ואקולוגי - של פורטל 'כאן נעים'

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־88 אורחים